en første gang

Jeg tenkte på å blogge i går, jeg startet på å blogge i går. . . Jeg bare hadde ikke ork til å poste, haha! Her snakker vi latskap. Og i helgen har jeg bare ikke orket å blogge, noe jeg angrer litt på for da hoper bildene seg opp. Men jeg har hatt det superkoselig i Lofoten – som alltid!

Rett etter jeg hadde kjørt på fredagen ringte Emilie, en venninne i Lofoten, og inviterte meg med ut. Jeg hadde jo egentlig planer om å holde det relativt rolig, men det fristet siden jeg aldri har vært ute i Lofoten. Panikken kom vel egentlig da jeg innså at jeg ikke hadde noen finklær med, men heldigvis fant jeg en kjole jeg nettopp hadde kjøpt på bikbok – i bagasjerommet! Haha godt man er rustet. . . Så da dro vi til en kompis av henne med flere av hennes venninner på kvelden, som var utrolig koselig! Fredager er vel i grunnen ikke noe å skryte av i noen byer tror jeg, så det var ganske lite folk ute. Men vorsjet var i alle fall bra, da! 


Lørdagen dro jeg med Emilie på peppes for å catche up litt. Jeg bestilte en overpriset brownie til 114kr. Isen, peanøttene og karamellsausen var god – brownien er det den verste jeg har smakt. Bare tørr – noe en brownie ikke skal være. . .

Så var det kos på kvelden med mamma, kjæresten, “tante og onkel”. Tanten og onkelen til søskene mine var på besøk i Lofoten, og jeg tror det er flere år siden sist jeg så dem. Superkoselig! Så vi spiste ost og kjekt og drakk vin. Jeg turte endelig å smake på ordentlig “kjeksost”, som jeg kaller det. Dere skjønner, sånn spesiell ost. . . Det var, ja, spesielt – men ikke stygt!

I dag og i går var det tilbake på jobb. I morgen og torsdag har jeg fri – og jobb i helgen! Nå har jeg stasjonert meg i Kongsvika hos Tina og Thomas med to kompiser, hvor jeg skal være i natt. Vi har vært på havet i dag, vi! OIIII så morsomt det er å kjøre vannscooter. Det er det morsomste jeg noen gang har gjort! Tina har tatt litt bilder i dag, som jeg poster i morgen ♥

Siden jeg har vært litt fraværende på bloggen blir vinnerne av konkurransen postet i morgen ♥

3 kommentarer

    1. Hei, veldig fint innlegg, og en fin blogg, du e en stor innspirasjon for meg. eg har derfor lånt et innlegg fra deg, og linket deg i min blogg 🙂 ta gjerne en titt innom bloggen 🙂
      klem 🙂

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg