God helg fra en som er klar for litt jobb! Jeg tok en ekstravakt i dag og i morgen har jeg også jobb. Det er slutten på festspillene her i Harstad, så jeg tror det blir en god del folk på byen både i dag og i morgen. Det blir bra! Håper og tror jeg i alle fall.
Onsdagen var jeg som nevnt ute en tur med folk fra jobben, det var veldig gøy og vi hoppet egentlig bare fra uteplass til uteplass haha. Fikk derfor ikke så alt for mye med meg av karaokedelen, men det får jeg ta igjen en annen onsdag! I går tok jeg en times gåtur i folkeparken med Carina og hunden til tante og onkel, til tross for litt regn var det veeldig deilig. Og i morgen og søndag er det klart for bilcross i Harstad! Det gleder jeg meg veldig til, for det er år og dag siden sist jeg fikk med meg et løp.
Endelig helg igjen. Ukene flyr avgårde, og det gjør også helgen. Bare å nyte fridager 🙂 Ønsker deg en fin kveld, og riktig god helg!
Fine bilder av deg 🙂
Kos deg på jobben 🙂
Så gøy at du liker bilcross, for det gjør jeg også 😀
Nyt helgen <3
Så nydelig bilder av vakre deg <3
så fin du er! hvor jobber du? 🙂
Pernille: jeg har heldigvis ferie fra hovedjobben min, så er helg så å si hver dag for meg! god helg til deg også 🙂
Irene: takk skal du ha! ja jeg er oppvokst med bilcross 😀
lisarorvik: tusen takk. <3
Hege Kristin: tusen takk! grunder og telenor 🙂 har 100% på telenor så har ferie derfra nå 🙂
Åh, så utrolig kult at du er oppvokst med bilcross 😀
Irene: ja det er gøy! både mamma og pappa kjørte da jeg var mindre 🙂
Det er gøy at både moren og faren din kjørte når du var yngre 🙂