#variertkosthold

Været vi har om dagene er virkelig ikke noe å skryte av, man skulle ikke tro at sommeren er rett rundt hjørnet! I alle fall ikke når man sjekker værmeldingen og ser at joda, det skal ikke bedres noe særlig med det første. . . Men til tross for vær og vind tok jeg og Frida oss en liten spasertur! Jeg i mine nye, hvite sko i gjørma 🙂 Det er smart, hæ. Fy faen jeg hadde følt meg dum om jeg hadde møtt noen andre langs veien. . .

Jeg skulle til å si at “jaja det gjør jo ingenting at det er dårlig vær når vi har så fin natur”, men når man går i gjørme, så er det ikke noe som er fint med det. Jeg er bare glad jeg kom meg inn med en gang det begynte å hølje ned igjen.


Nå skal jeg se hva som finnes i skuffer og skap til tante og onkel er hjemme, de spurte etter middag – så finner jeg noe enkelt skal jeg gjøre en liten innsats! Jeg er jo ingen en stjernekokk, så i min verden går det i potetmos, spagetti, kjøttdeig og pølser som oftest 🙁 #variertkosthold

2 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg